KARETEK Hakkında

Hakkımızda

Karetek Teknoloji 20 yılı aşkın bilgi teknolojileri ve saha operasyonu deneyimine sahip bir bilişim ve operasyon şirketidir. Yerel ve uluslararası birçok projede ürün ve yazılım geliştirme geçmişine sahip Karetek ekibi bilişim üreticisi kimliğinin yanında yedi bölgede ve 81 ilde bilgi-iletişim, elektronik ve teknik operasyonlar yürütmektedir.

Karetek Teknoloji yerel ve global pazarda tüm müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler, özel yazılım ve donanım üretimi, sistem entegrasyonu, müşteri odaklı saha operasyonları, proje yönetimi ve teknoloji hizmetleri sunmaktadır.

Akıllı şehirler, elektronik ücret toplama sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, personel devamlılık takip sistemleri, otonom ödeme ve biletleme sistemleri, şehir güvenliği, trafik gözlem-analiz sistemleri, m2m uygulamaları, IoT temelli geliştirmeler, digital signage ve operasyon yönetim platformları gibi yeteneklerini sahada çözüm üretebilme ve teslimat yapabilme yeteneği ile birleştirmiştir.

Genç, dinamik ve pro-aktif ekibi ile soruna özel kompleks yazılım ve donanım çözümlerinin yanında her tür temel hizmetin yurt geneline ulaşmasını sağlayabilmektedir.